אתר ריליגו שם לעצמו למטרה להציע כלי אפייה מיוחדים, איכותיים וחדשניים במחירים אטרקטיביים שחותכים לכם בהוצאות. לשם כך אנו עובדים עם מיטב היצרנים והספקים בעולם ובוחרים בקפידה את המוצרים הטובים ביותר, על מנת שלקוחותינו יזכו לחוויית בישול אולטימטיבית – בין אם הם חובבים או מקצוענים.


קשת רחבה של כלי אפייה


באתר שלנו תמצאו מבחר עשיר ועדכני של כלי אפייה מיוחדים ורגילים, לרבות משטחי סיליקון, רינגו מתכוונן, מכתש ועלי, מספריים למטבח, ועוד המון כלים נוספים. כך לדוגמא, עבור המקצוענים שביניכם אנו מציעים מחבת קרפ ארקוסטיל 30 סנטימטרים, הכוללת מרדד מעץ מסדרת ביו סטון. מדובר במחבת איכותית ביותר המתאימה להכנה של קרפ צרפתי ובלינצ'ס הכוללת מרדד מעץ. היא בעלת 3 שכבות של ציפוי נון סטיק חזק, בעלת פיזור חום אחיד, וכמו כן נמנית על הסדרה המובילה של ביו סטון עבור בישול בריא. דוגמא נוספת היא של משטח סיליקון לאפייה בעל חורי מיקרו. זהו משטח מיוחד לאפייה בעל חורים זעירים התומכים באפייה מושלמת על ידי אוורור אופטימאלי ופיזור מיטבי של חום בזמן אפייה בתנור. המשטח עצמו עשוי כאמור מסיליקון המונע הידבקות של דברי המאפה, ומומלץ גם בתור מוצר משלים למי שרוכש תבנית מחוררת ממתכת.


 


כאמור, כלי אפייה מיוחדים תוכלו להזמין כעת דרך האתר, ובקנייה מעל ל- 250 ₪ גם תקבלו אותם במשלוח חינם ישירות לביתכם. כמו כן, תמיד תוכלו לפנות אל מרכז ההזמנות שלנו בטלפון 052-393-5811 על מנת לקבל סיוע והכוונה.