רוצים להתחדש עם סט סירים אינדוקציה? חוששים שהמחיר קצת גדול עליכם? ובכן, אתם יכולים להפסיק לדאוג. באתר ריליגו תוכלו למצוא סט סירים אידוקציה במבצע מדהים החוסך לכם מאות שקלים, ובמחירים שלא תמצאו באף מקום אחר. מדובר בסירים של המותגים הטובים והמובילים בעולם, אותם אנו בוחרים בקפידה ומביאים לכם כדי שתיהנו מחוויית בישול אולטימטיבית. כל זאת לצד אתר מתקדם וידידותי לשימוש המאפשר לכם להתרשם בקלות ממראה הסירים, תכונותיהם ומחיריהם, ובכל שאלה תוכלו גם לפנות אל המענה הטלפוני שלנו. כך, בקלות רבה ובלי לכתת רגליים בין חנויות, תוכלו לרכוש סט סירים אינדוקצייה במבצע ולקבלו עם שירות השליחים שלנו לכל מקום בארץ.


כמה מילים על סירים אינדוקציה


כידוע, בשנים האחרונות גברה מאוד הפופולאריות של בישול באינדוקציה. מדובר בשיטת בישול שאינה מבוססת על להבת גז או על כיריים חשמליים רגילים, אלא על שדה מגנטי. על קצה המזלג, הכיריים מחוללות שדה מגנטי המוביל לשינויים פיזיקאליים בסיר ומכאן להתחממותו. לשיטה זו יש יתרונות רבים ובהם היעדר חימום של הכיריים עצמם וכן שליטה מעולה על מידת החום שניתן להפיק בסיר. על מנת ליהנות משיטת בישול זו יש להשתמש בסיר אינדוקציה ייעודי המסוגל לקלוט את השדה המגנטי שמחוללת הכיריים, כלומר  סיר עם תחתית מגנטית העשוי מחומרי המצטיינים בהולכת חום. באתר שלנו תוכלו למצוא כאמור קשת רחבה של סירי אינדוקציה אשר חלקם מוצעים גם עם מבצעים חסרי תקדים.


סט סירים אינדוקציה תוכלו להזמין כעת דרך האתר, ובקנייה מעל ל- 250 ₪ גם תקבלו אותם במשלוח חינם ישירות לביתכם. כמו כן, תמיד תוכלו לפנות אל מרכז ההזמנות שלנו בטלפון 052-393-5811 על מנת לקבל סיוע והכוונה.